Krajské kolo atletiky - bronzové medaily

Naši úspešní atléti s hrdosťou obhájili svoje kvality na krajskom kole v atletike v Nitre, ktoré sa uskutočnilo 29.4.2019 na atletickom štadióne. Počasie bolo veľmi chladné a veterné, ale napriek tomu podali pekné výkony.

Prvou disciplínou bol skok do výšky, kde Peter Kňažík skočil 170 cm a umiestnil sa na 4. mieste. Klára Orbanová v behu na 800m tiež skončila na 4. mieste. Angelika Obertová obsadila v behu na 100m 6. miesto a Ondrej Sládek v behu na 100m obsadil 5. miesto.

Naše želiezka v ohni zabojovali a stáli na stupni víťazov. Aaron Belmenen v behu na 3000m, časom 10:38 obsadil perfektné 3. miesto, Simon Kruľák v behu na 400m získal výborné 3. miesto a Andrej Klikáč v behu na 200m obsadil tiež krásne 3. miesto.

Atlétom nášho gymnázia ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy, srdečne blahoželáme a prajeme veľa osobných úspechov.