Postup chlapcov GJK na celoslovenské kolo v orientačnom behu

Mestský park v Nitre a chladné veterné počasie privítalo žiakov a žiačky stredných škôl, ktorí sa zúčastnili krajského kola v orientačnom behu v Nitre. Súperov bolo neúrekom a konkurencia z iných škôl vysoká. Naši chlapci predviedli svoje športové a orientačné schopnosti a vybojovali si postup na Majstrovstvá Slovenska. Celoslovenské kolo bude prebiehať od 10. do 11. júna 2019 v Turčianskych Tepliciach.

Družstvo chlapcov, ktoré tvorili Alex Jelínek, Tomáš Trubáčik, Richard Koprda, Aaron Belmenen, skončilo na 1. mieste. V hodnotení jednotlivcov krajského kola sa umiestnili na 1. mieste Marek Brenkus a na 2. mieste Aaron Belmenen.

Ostatní športovci – reprezentanti našej školy: Mário Jančo, Šimon Gajdoš, Simon Kruľák, Viktória Dubcová, Daniela Kmeťová, Naďa Tonková, Angelika Obertová, Jana Trubáčiková, Vanessa Čapová, Adela Kramárová síce neobsadili stupienok víťazov, ale napriek tomu im patrí srdečné poďakovanie za vzornú reprezentáciu školy.

Postupujúcim chlapcom držíme palce a prajeme veľa športového úspechu na celoslovenskom kole.