Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky - logo Nitriansky samosprávny kraj - logo

Vianočný šachový turnaj

Vo štvrtok 21. 12. 2017 sa uskutočnil v aule našej školy Vianočný šachový turnaj, ktorého sa zúčastnilo 25 nádejných šachistov. Tento krát „papieroví favoriti“ nemali na ružiach ustlané. Spočiatku sa zdalo, že opäť bude víťazom Marko Penzeš zo (IV.B), ale po neočakávanej strate z Jánom Benčaťom (I.A) ponúkol možnosť triumfu ďalším hráčom. Nakoniec najviac rozvahy preukázal Lukáš Fajna (I.B). Druhé miesto získal Martin Benč, náš absolvent, dnes už študent LFUK BA, tretí bol Adam Ďurdiak zo IV.A. Kategóriu dievčat vyhrala Jana Trubáčiková (III.B), pred Natáliou Gálikovou (III.A) a Adriánou Chrenovou (VI.D). Víťazom blahoželám. Kompletné výsledky sú v prílohe.

Ceny do turnaj boli zakúpené z projektu z projektu Prevencia kriminality.